Наші послуги

Експрес-аудит

Дана послуга необхідна, щоб розуміти в яких зонах і процесах існують проблеми та слабкі місця. А також вона дає можливість власнику (замовнику) зрозуміти, які саме послуги консалтингу будуть актуальні саме для нього. Експрес-аудит містить: аналітику всіх бізнес-процесів, аналітику фінансових показників (на вимогу), аналіз структури підприємства, оцінку взаємодій між відділами та департаментами.

За результатами складається Технічне завдання, формуються завдання для впровадження і можливі зміни, а також календар (таймінг). Результати експрес-аудиту завжди залишаються у замовника.

Систематизація бізнесу

Систематизація бізнесу містить в собі розробку і впровадження бізнес-процесів на підприємстві в цілому або в певних напрямках. Аналіз чинних процесів в компанії. Створення корпоративних правил і стандартів для подальшого стратегічного розвитку.

Аналітика наявних БП. Адаптована система БП, орієнтована на подальшу перспективу розвитку компанії.

Оптимізація бізнес-процесів

Дана опція допоможе грамотно вибудувати оптимальну схему взаємодії між співробітниками та підрозділами компанії. Для підвищення ефективності роботи підприємства і кожного працівника зокрема. Що дозволить власнику делегувати частину повноважень і вести контроль виконання поставлених завдань.

Створення комунікаційної карти з чітко прописаним взаємодією та зонами відповідальності.

Створення системи контролю та управління

Будь-яка компанія орієнтована на досягнення єдиної мети. Виконання планів безпосередньо залежить від злагодженості та ефективності роботи всього персоналу. Система управління за показниками (система KPI) є одним з ефективних методів управління результатами бізнесу, оскільки з її впровадженням, витрати бюджетів і виконання щоденних завдань інтегруються в загальну систему контролінгу, що дозволяє відстежувати досягнення стратегічних цілей компанії. А також дає зрозуміти ефективність кожного співробітника.

Створення та впровадження чек-листів, створення і впровадження звітності (проміжні та підсумкові), створення або коригування системи мотивації. Вузько направлений контроль на всіх етапах процесу.

Стратегічне управління (розвиток)

Продумуючи та плануючи подальший розвиток бізнесу, дуже часто виникає питання, як правильно розподілити ресурси, куди і як інвестувати кошти для подальшого ефективного розвитку. Створення системи стратегічного управління дозволить правильно визначити точки розвитку, скласти довгострокові плани та можливості запуску нових напрямків бізнесу.

Створення карти розвитку з чітко прописаними зонами розвитку і термінами їх впровадження.

Індивідуальні консультації
 • Систематизація бізнесу
 • Оптимізація бізнес-процесів
 • Створення системи контролю та управління
 • Стратегічне управління (розвиток)
 • Навчання
 • Кадровий аудит
 • Управлінський облік (фінанси та ціноутворення)
 • Портфель "Роздрібна мережа" (магазин)
 • Франчайзинг портфель
 • Криза-схема (реанімація)
 • Виробництво (легка промисловість)
 • Показати та надати варіанти розв'язання певної проблеми або завдання в бізнесі. І показати (розповісти), як ці завдання впроваджувати в Ваш бізнес.
 • Бізнес-консультація дає можливість швидко отримати експертну пораду по бізнесу, експертний погляд з боку на повсякденні ситуації, в результаті чого, Ви зможете знайти розв'язання свого питання або поглянути на проблематику під іншим кутом.
  Навчання

  Даний напрямок охоплює проведення індивідуальних навчальних програм для керівника або власника (тренінг, майстер-клас і т.д.), підібраних виключно під Ваш бізнес.

  Кадровий аудит

  Дана послуга містить в собі аналіз витрат на оплату праці, створення та впровадження системи мотивації, виявлення не ефективних кадрових позицій.

  Оптимізація ФОП, створення ефективної системи мотивації, створення програми атестації персоналу.

  Портфель "Роздрібна мережа"

  Створення схеми ефективного розвитку роздрібної мережі.

  Програма містить в собі:

  • стратегію розвитку
  • систему управління
  • оптимізацію всіх процесів
  HR послуги

  Проведення експертного інтерв'ю з претендентами (на вимогу).

  Допомога з підбору кваліфікованих фахівців.

  Франчайзинг портфель

  Один з найбільш актуальних та фінансово вигідних напрямків для власників чинного бізнесу.

  Створення схеми співпраці. Алгоритм контролю WM (мерчендайзинг). Схема підтримки єдиного, фірмового стилю бренду. Система контролю партнерських підприємств (чек-листи, звіти та ін.). Система мотивації партнерів. Професійний бренд бук презентації умов франчайзингу. Організація шоу-рум (формат та ін.).

  Криза-схема (створення антикризової моделі)

  В період економічної кризи або інших форс-мажорних ситуацій, можливі різні варіанти для підтримки бізнесу. Перш за все, необхідно аналізувати стратегію і тактику ведення бізнесу. Ймовірний пошук нового сегменту ринку, концентрація на головних, найбільш рентабельних напрямках. Пошук більш ефективних каналів просування продукту або послуги. Чітке визначення потреб клієнтів і швидке впровадження відповідних послуг. За результатами аналітики даних, розробляється план найбільш вигідних і менш витратних дій.

  Схема оптимізації бізнес-процесів резервами компанії. Прорахунок можливостей і доцільності передачі ряду функцій на аутсорсинг, а також зниження собівартості продукту. Впровадження гнучкої цінової політики та ін., в залежності від результатів аналізу і запиту власника.

  Супровід після проекту

  Консультації та рекомендації за результатами.

  Консультації на віддаленому доступі.